--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Що потрібно знати, коли перебуваєш у місцях масових заходів?

Шановні громадяни!

24 серпня - День Незалежності України. У цей день люди масово збираються, щоб відзначити цю подію. На жаль, часто трапляються пожежі та надзвичайні ситуації. Романівський районний сектор  Управління ДСНС України у Житомирській області вкотре нагадує правила поведінки.

Необхідно знати основні правила поведінки в місцях великого скупчення людей. Опинившись у місці проведення масового культурно-видовищного заходу, не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Пам'ятайте, ніяке видовище не компенсує можливі незручності, травми, здавлювання у натовпі. 

Якщо вам довелося зіткнутися з тіснотою проходів у місці проведення масового видовища, порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, правильно діяти при цьому – правильно залишити цей захід. Заздалегідь вивчіть шляхи можливої ​​евакуації при відвідуванні місця передбачуваного скупчення людей. При цьому не залишайте без уваги паркани, сходи, двори, вікна, запасні виходи і маршрути. 

Що робити, якщо ви опинилися в рухомому натовпі? У першу чергу, необхідно дотримуватися загальної швидкості потоку руху, не штовхатися, не напирати на того, хто йде попереду. Поштовхи позаду і збоку потрібно стримувати зігнутими в ліктях і притиснутими до тіла руками.

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, негайно повідомляйте про це в службу порятунку за номером 101.

Бережіть себе та своїх близьких. Гарних свят!

 

Романівський РС УДСНС України

у Житомирській області

НОВ�Н�