--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Пакет законопроектів щодо пенсійної реформи важливо ухвалити вже у вересні, - Володимир Гройсман

Пакет законопроектів щодо пенсійної реформи важливо ухвалити вже у вересні, - Володимир Гройсман

Україна, Прем’єр-міністр, Володимир Гройсман, пенсійна реформа, законопроект 

1Підготовлений Урядом України пакет законопроектів щодо пенсійної реформи, проголосований Парламентом у першому читанні на початку липня, важливо остаточно ухвалити вже у вересні і, таким чином, дозволити максимально швидко розпочати процес осучаснення пенсій для 9 млн пенсіонерів.

 

Про це сьогодні, 16 серпня, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Володимир Гройсман підкреслив, що мета урядової пенсійної реформи – відновити соціальну справедливість щодо людей праці, які «десятиліттями очікують на зміни».

 

«Вчора (15 серпня) я був у Дніпрі, зустрічався з пенсіонерами. Мені сказали: «Ми очікуємо на пенсійну реформу, на підвищення пенсій». І люди праві. Скільки пенсіонери можуть чекати? Вони десятиріччями чекають, аби система стала справедливою, - сказав Глава Уряду. - Ми знайшли правильний формат системи. Те, що ми пропонуємо, ніхто за 25 років не запропонував. Ми пропонуємо якісну, справедливу систему, яка дозволить у жовтні, а Парламент має проголосувати у вересні, підвищити пенсії для пенсіонерів».

 

Володимир Гройсман підкреслив, що наразі до законопроектів є багато поправок, які можуть зруйнувати розроблену Урядом систему і знівелювати ті цілі, які сьогодні закладає Кабінет Міністрів.

 

«Є багато поправок, і вони можуть знищити цей (пакет) законопроектів. Саме тому, завдання - врятувати його від модифікацій і отримати підтримку», - підкреслив Глава Уряду і нагадав, що в першому читанні пропозицію Уряду підтримали 282 народні депутати.

 

«Тож вже у вересні треба вийти на фіналізацію рішень. Ми готові запровадити підвищення пенсій», - зазначив Володимир Гройсман.

НОВ�Н�