--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Повідомлення про початок процедури громадських слухань

Повідомлення про початок процедури громадських слухань

щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території по вул. Медичній,2 – пров. Шевченка в смт. Романів Романівського району Житомирської області для будівництва оздоровчого комплексу-плавального басейну

З 15 серпня 2017 року по 15 вересня 2017 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території орієнтовною площею  0,6 га.  по вул. Медичній,2– пров.Шевченка в смт. Романів Романівського району Житомирської області для будівництва оздоровчого комплексу-плавального басейну .

         Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Для реалізації положень генерального плану смт. Романгів Романівського району Житомирської області, відповідно до рішення 20 сесії 7 скликання Романівської селищної ради від 12.04.2017 року № 18-20/2017 «Про розгляд відношення відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення райдержадміністрації» розроблено детальний план території по вул. Медичній,2 – пров. Шевченка в смт. Романів Романівського району Житомирської області для будівництва оздоровчого комплексу-плавального басейну з наступним оновленням генерального плану населеного  пункту Романів.

         Проект виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування даної території

Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності Романівської селищної ради. Територія для розміщення  об’єкта і розробки детального плану території займає площу 0.6000 га., де передбачені наступні межі:

- з півночі – вул. Медична, територія ДЮСШ;

- з заходу – територія загального користування;

- з півдня – територія загального користування;

- зі сходу – провулок Шевченка.

Ділянка в цілому вільна від забудови, має багаторічні зелені насадження та інженерні мережі.

В південній частині ділянки знаходиться пам’ятник борцям за встановлення радянської влади, який заплановано демонтувати та перенести на громадське кладовище.

Основні техніко-економічні показники:

  1. Площа земельної ділянки                                             -0,6 га
  2. Загальна площа забудови                                             -0,21 га
  3. Загальна площа мощення                                             -0,15га
  4. Загальна площа озеленення                                          -0,24га

Відомості про замовника та розробника детального плану території:

Замовник – Виконавчий комітет Романівської селищної ради Романівського району Житомирської області.

Виконавець – ТОВ  «Житомирська архітектурно - планувальна  майстерня».

Підстава – рішення 20 сесії 7 скликання Романівської селищної ради від 12.04.2017 року № 18-20/2017 «Про розгляд відношення відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення райдержадміністрації» 

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення Романівської райдержадміністрації Житомирської області (Житомирська область, смт. Романів, вул. С.Лялевича, 2, каб. № 214 тел.: (04146) 22176).

В приміщенні Романівської селищної ради (Житомирська область, Романівський район, смт. Романів, вул. Шевченка, 3А, тел. (04146) 91657)– в паперовому  вигляді.

На веб-сайті Романівської районної державної адміністрації – в електронному вигляді.

Строки ознайомлення з проектом – з 15 серпня 2017 року по 15 вересня 2017 року. 

Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – виконуюча обов’язки Романівського селищного голови Мирончук Катерина Вікторівна.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Подання з пропозиціями подаються у строк  з 15 серпня 2017 року по 15 вересня 2017 року (включно)  до виконкому Романівської селищної ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку,  передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Додатково повідомляємо, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

- публічна конференція щодо обговорення проекту містобудівної документації відбудеться у великому залі Романівської районної ради 15 вересня 2017 року;

- прилюдне експонування в приміщеннях:

Романівської районної ради за адресою: Житомирська область, Романівський район, смт. Романів, вул. С. Лялевича,2

Романівської селищної ради за адресою:  Житомирська область, Романівський район, смт. Романів, вул. Шевченка, 3А.

ДОДАТКИ:

1. ГП1-Model.pdf;

2.  ГП4-Model.pdf;

3. ГП5-Model.pdf;

4. ГП6)-Model.pdf;

5. ГП3-Model.pdf

6.  ГП8-Model.pdf; 

7. ГП9Model.pdf; 

8. ГП7)-Model.pdf;

9. ГП10-Model.pdf;

10. ГП11-Model.pdf;

11. ГП12-Model.pdf.

НОВ�Н�