--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі відбулася нарада з орендарями водних об’єктів

11 серпня 2017 року в Романівському районі відбулася нарада з орендарями водних об’єктів з метою приведення у відповідність з нормами чинного законодавства плати за оренду земель водного фонду відповідно до графіку нарад у районах з орендарями водних об’єктів.

У нараді взяли участь т.в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Сіренький С.П., голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., перший заступник голови районної державної адміністрації Біленький О.П.

  Т.в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Сіренький С.П. зазначив, що орендарі водних об’єктів мають привести договори у відповідність чинному законодавству.

У цьому зацікавлені всі: місцевий бюджет, оскільки збільшиться грошове надходження, орендарі, оскільки зможуть здійснювати господарську діяльність у законний спосіб, а також місцеві жителі, оскільки зможуть відпочивати на території водних об’єктів.

Також він додав, що всі бажаючі орендарі водних об’єктів для укладання договору оренди, чи з інших питань можуть звернутися як, до спеціалістів управління екології та природних ресурсів ОДА, так і до нього особисто.

Крім того, мова йшла про збільшення обсягів виробництва риби до науково обґрунтованих норм споживання риби. За оцінками Економічного дискусійного клубу, у 2016 році в Україні споживання риби і рибопродуктів вдвічі менше, ніж середньосвітове і становило 10,1 кг на особу на рік. Слід відмітити, що раціональна норма споживання українцями риби та рибних продуктів, згідно із рекомендаціями МОЗ, визначена на рівні 20кг на особу на рік. В районі сприяють збільшенню на місцевих торгівельних ринках рибної продукції.

Начальник відділу агропромислового розвитку        райдержадміністрації                                                 О.Д. Костянець

НОВ�Н�