--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До відома громад і активних громадян

Британська Рада в Україні спільно з партнерами в рамках проекту "Активні громадяни" бере участь у розробці механізму спільного фінансування соціальних ініціатив локальних громад з боку програми "Активні громадяни" Британської Ради в Україні.

Мета - залучення всіх можливих ресурсів для розвитку локальних громад: ресурсів органів місцевого самоврядування, цільових донорів, спонсорської допомоги та бізнесу. 

Створення універсального механізму спільного фінансування уможливить прозорість, додаткові ресурси та кращу координацію зусиль різних суб'єктів фінансування, а також допоможе уникнути дублювання фінансування окремих ініціатив. Крім того, зазначений механізм покращить можливості для залучення ресурсів самих громадян у розвиток їхніх громад.

Програма Британської Ради в Україні "Активні громадяни" об'єднує 57 партнерських організацій з усіх областей України. Партнери програми "Активні громадяни" на постійній основі працюють з локальними громадами, активістами та громадянами для їх розвитку, налагодження конструктивного діалогу в громадах.

У цьому році Британська Рада планує проведення зустрічі з міжнародними донорами для розширення спільного фінансування соціальних ініціатив місцевих громад завдяки залученню додаткових ресурсів, а також використання загальної платформи з координації та у зв'язку з цим запрошує громади долучитись до роботи координаційної платформи спільного фінансування соціальних ініціатив. Участь у її роботі не вимагатиме створення окремої нормативно-правової бази чи додаткових видатків бюджету. Цілком достатнім є вже існуючі програми.

"Програма "Активні громадяни" - посібник фасилітатора" ТУТ.

За матеріалами листа Віталія Тихоновича "Менеджера проекту Активні громадяни" Британська Рада в Україні

Контактна особа для довідок: Людмила Лєвих (0678952504)

НОВ�Н�