--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З початку року «теплими» кредитами скористалися більше 2,5 тисяч жителів області

З початку року «теплими» кредитами скористалися більше 2,5 тисяч жителів області

Житомирська область, "теплий" кредит, відшкодування, сонячні батареї, компенсація, банки 

Жителі Житомирської області та представники ОСББ протягом січня-липня 2017 року оформили 2621 «теплих» кредитів на суму 37 млн 569,0 тис. грн.

.

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

 

«З початку року банківські установи видали 2621 «теплих» кредитів населенню області на загальну суму 37 млн 569,0 тис. грн. З них ОСББ – 15 кредитів на суму 2844,42 тис. грн. Найбільше кредитів на утеплення видав АТ «Ощадбанк» – 1218 кредитів на суму 19 млн 801,355 тис. грн. Проте у липні найкраще спрацював АБ «Укргазбанк», який видав 7 кредитів на 603,741 тис. грн. Серед яких – ще один кредит на встановлення сонячних батарей жителю у Радомишльському районі та 6 кредитів ОСББ для заміни вікон, дверей та системи опалення», – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що перші 3 осіб вже скористались ініціативою Ігоря Гундича і вже у травні та червні жителі області взяли 3 кредити на сонячні батареї та обладнання до них на загальну у суму 373,5 тисяч гривень.

 

«Теплий» кредит для населення дається на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) з відшкодуванням від 20 до 70% суми кредиту; на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням від 30 до 70 % суми кредиту.

 

Додатково можна отримати відшкодування з обласного бюджету: фізичним особам – 10% від суми кредиту, але не більше 1000 грн за одним кредитним договором; фізичним особам-учасникам антитерористичної операції на сході України – 10% від суми кредиту, але не більше 2000 грн за одним кредитним договором.

 

Також жителі Житомирщини можуть отримати до 50 тисяч гривень відшкодування за встановлення сонячних батарей.

 

Довідково: За період дії Програми жителі області отримали 10055 «теплих» кредитів на суму та утеплили будинки на 155 млн 508,283 тис.грн.

НОВ�Н�