--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відкрили аптеку аптечної мережі «Економ-і-я»

03 липня голова Романівської райдержадміністрації Олексій Капінус взяв участь у відкритті уже другої аптеки аптечної мережі «Економ-і-я» у смт. Романів. Очільник району привітав колектив аптеки та представників ТОВ «Київфарм».

До вітань приєдналися заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кучинська, головний лікар Романівської ЦРЛ Валентина Хмільовська та головний лікар КУ «ЦПМСД Романівської районної ради» Олександр Галяс.

Ця аптека знаходиться біля Романівського ринку і зможе забезпечити клієнтів, які приїздять сюди із довколишніх сіл, необхідними ліками та супутніми товарами.

Дуже важливо, що аптеки мережі "Економ-і-я" у Романівському районі є учасниками програми «Доступні ліки».

«Аптечна мережа «Будьте Здорові» та «Економ-і-я» успішно працює на ринку України вже 18 років. За цей час ми відкрили понад 30 аптечних закладів. Наша аптечна мережа працює на території Києва, Київської, Чернігівської, Житомирської областей. Місія нашої компанії: «Ми допомагаємо Вам бути здоровими та красивими». Наше надбання – це співробітники компанії. Висококваліфікований, енергійний професіонал, який завжди допоможе зробити правильний вибір потрібного саме Вам товару. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми піклуємося про ваше здоров’я, ваш час та зручність!,- так презентує себе компанія ТОВ «Київфарм».

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�