--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва на селі

8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва на селі

Житомирська областьадміністраціяробоча групазасіданнягрошібудівництво на селіІгор Гундич  

Ще 8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва, реконструкції або придбання житла на селі в рамках програми «Власний дім».

 

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 3 серпня, на засіданні обласної комісії під керівництвом голови ОДА Ігоря Гундича.

 

«Це саме та програма, яка потрібна нашій області. Вона користується попитом і завдяки їй молоді сім’ї мають змогу отримати власне житло. Будемо працювати над тим, аби збільшити фінансування Програми», – сказав Ігор Гундич.

 

Програма полягає в тому, що жителям області надається кредит на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років із внесенням за користуванням ним плати у розмірі 3% річних, а на спорудження інженерних мереж до 2 років.

 

«Не думали, що так просто – подали документи, прийшли на співбесіду і нам погодили. А дізналися ми про це через мого колегу по роботі, який теж отримав кредит на будівництво через цю програму», – сказав позичальник пільгового кредиту, учасник АТО Олег Шиманський.

 

Як скористуватися Програмою кредитування індивідуального житлового будівництва на селі читайте тут.

 

Нагадаємо, що у квітні цього року 7 родин отримали пільгові кредити.

 

Довідково. Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які проживають, будують об’єкти кредитування в сільській місцевості, в селах та селищах і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, фермерських господарствах, а також в соціальній сфері, навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров’я, правопорядку, зв’язку, інших господарських формуваннях незалежно від форм власності, розташованих в межах району, ФО – приватні підприємці, а також сільські пенсіонери.DSC_0124.JPG

 

За матеріалами офіційного веб-сайту Житомирської ОДА

НОВ�Н�