--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Жителі Великої Козари радіють відкриттю газопроводу

Жителі Великої Козари радіють відкриттю газопроводу

Сьогодні Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, взяв участь в урочистому запалюванні газу в селі Велика Козара Романівського району.

На урочистості також прибули: Чорноморець О.П., депутат обласної ради, представник депутата обласної ради Ходака І.Є. – Ходюк В.І., член правління ПАТ «Житомиргаз» Сушицький В.В., начальник Чуднівського управління з експлуатації газового господарства В.Роспотнюк, настоятель Свято-Успенської церкви отець Ярослав.

Під час урочистого зібрання з нагоди введення в експлуатацію газових мереж у Великій Козарі поважні гості привітали православних віруючих із Днем хрещення Київської Русі, яке відзначається 28 липня - у день пам’яті князя Володимира - одного із засновників і покровителів української державності, адже для українців цей день фіксує спадкоємність тисячолітньої історії України, української нації і держави та побажали усім Божої прихильності, миру, міцного здоров'я, добробуту, щасливого довгого віку.

Як повідомила сільський голова Великокозарської сільської ради Верніцька О.А. підготовчі роботи з газифікації села Велика Козара розпочалися ще у 2004 році. Селяни пройшли чимало випробувань. Не один рік жителі населеного пункту мріяли про «блакитний вогник» у своїх оселях, і ця мрія нарешті втілилася в життя, що значно поліпшить комфорт, полегшить побут сільських трудівників. З пуском газопроводу зміниться інфраструктура села, покращиться добробут кожного жителя. На сьогодні збудовано 64 дворові вводи, 4 будинки уже газифіковані. Та робота триває і далі.

Все це стало можливим завдячуючи послідовній підтримці народного депутата України В.Й.Развадовського та наполегливому бажанню жителів с.Велика Козара. Це результат багатьох складових, а головне – плідної співпраці обласної та районної влади, місцевої громади, злагодженої роботи газовиків та будівельників.

«У Великій Козарі всього 129 дворів, і майже половина із них виявила бажання мати у своїх домівках газ. Це значить, що природний газ залишається необхідністю для людей, що проживають в селі. Адже, незважаючи на підвищення ціни, газ на сьогодні є найзручнішим видом палива, особливо для людей похилого віку. Сподіваємося, що найближчим часом до переліку газифікованих сіл долучаться і інші села Романівського району», – зауважив голова райдержадміністрації О.Г.Капінус.

Вітаючи жителів села Велика Козара Чорноморець О.П., депутат обласної ради, звернув увагу на те, що з підведенням природного газу до їхніх осель поліпшиться добробут і комфортність життя. Добре, коли в будинку є тепло і затишок, а значить – упевненість у завтрашньому дні.

Капінус О.Г., голова райдержадміністрації спільно з Чорноморцем О.П., депутатом обласної ради та жителями села запалили символічний блакитний вогник, а отець Ярослав освятив запалений факел газопроводу.

Довідково. Розподільчий поліетиленовий газопровід середнього тиску діаметром 50 протяжністю 3946 м.п., діаметром 75  протяжністю 800 м.п., діаметром 25 протяжністю 1000 м.п. - побудовано за кошти сільського кооперативу села Велика Козара Великокозарської сільської ради вартістю 472500 грн.

Підвідний поліетиленовий газопровід середнього тиску  побудований за бюджетні кошти вартістю 412183,29 грн. Поліетилен (ПЕ) протяжністю  646,5 м. п. діаметром 125 мм. ПЕ протяжністю 2013,4 м.п.  діаметром 90 мм. СТ протяжністю 3,5 м.п діаметром 89 мм.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�