--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про призов громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України

Голова Романівської районної державної адміністрації прийняв розпорядження від 14.07.2017 №216 "Про призов громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України у серпні 2017 року" . Детальніше ТУТ.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 07.07.2017 року №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України» проводиться призов на строкову військову службу до Національної гвардії України.

Явці на призовну дільницю Романівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким у період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1998 роках і в яких закінчилися відстрочки від призову або не були призвані раніше на строкову військову службу через різні обставини. Провести медичне обстеження призовників.

Відправці на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

НОВ�Н�