--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Щотижнева нарада при голові Романівської райдержадміністрації

24 липня 2017  року відбулась щотижнева нарада, яку провів Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  окремих державних установ і організацій.

Серед питань, які розглядалися в ході наради, зокрема було і підведення підсумків роботи за минулий тиждень. Так, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Костянець О.Д. доповіла про початок збирання ранніх зернових культур сільгосппідприємствами району, а начальник Романівського районного сектору УДСНС в Житомирській області  Хотян Б.І. ознайомив присутніх з проведеною роботою щодо профілактики пожеж на сільгоспугіддях під час жнив та у місцях зберігання зернових і зернобобових культур.

         Керманича району цікавив стан опалювальної системи в цілому в навчальних та дошкільних закладах району та ретельна перевірка шкіл до нового навчального року. Крім цього, наявність шкільних автобусів для забезпечення підвозу школярів, стан доріг, освоєння коштів, які виділено на будівельні роботи Соболівського та Печанівського дитячих садочків.

         Слід зазначити, що надійшли додаткові кошти до Миропільської ОТГ – цільові кошти Мінрегіонрозвитку України в сумі 2 млн.800,00 тис. грн. для проведення термосанації приміщення опорного закладу «Миропільська гімназія», який є опорним закладом об’єднаної територіальної громади.

         Олексій Григорович звернув увагу учасників наради на тому, що на ремонт приміщення опорного закладу «Романівська гімназія», яке також потребує оновлення та завершення робіт з термосанації, виділено кошти, в тому числі із районного бюджету в сумі 300 тис. грн. для заміни вікон. Проте ці суми замалі у порівнянні з тими, які виділено Миропільській гімназії з державного бюджету на розвиток ОТГ.

На нараді голова райдержадміністрації ще раз наголосив на необхідності активізувати роботу з корегування кошторисної документації будівництва Полігону твердих побутових відходів, яке  вкрай потрібне для Романова, а також будівництва водогінної мережі вулицями Макаренка та Б.Хмельницького, що в Романові.

Капінус О.Г. дав доручення перевірити рівень середньої заробітної плати працівників організацій, установ та підприємств району, у тому числі – сільськогосподарських, адже за результатами Моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення Житомирської області станом на 01.04.2017 року Романівський район займає 28 (останнє) місце серед міст і районів області за рівнем середньомісячної заробітної плати із сумою 3949,00 грн.

За підсумками наради надано також і інші доручення посадовцям району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�