--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Децентралізація - одне із головних завдань сьогодення

Голова Романівської райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус  провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів державної влади у районі. У нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.П.Біленький, заступник голови райдержадміністрації Т.В.Кучинська, керуюча справами виконавчого апарату Романівської районної ради С.А.Свиридюк, головний редактор газети «Романівський вісник» Н.О.Короленко.

Голова райдержадміністрації висловив подяку членам організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Романова і організації зустрічі польської та литовської делегацій, які брали участь у заходах до Дня Романова, ознайомився із поточною роботою управлінь і відділів, короткостроковими планами на майбутнє.

На щотижневій нараді ще раз обговорено питання проведення реформ децентралізації в районі, об’єднання територіальних громад та створення Романівської ОТГ.

Зокрема, Олексій Григорович Капінус зазначив, що одним із основних завдань сьогодення є донесення вірної інформації до населення про процеси децентралізації влади, формування та повноваження територіальної громади, активізація процесу утворення Романівської ОТГ у цілому. Дана робота покладається, згідно чинного законодавства, на посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування і є одним із напрямів державної політики, саме тому зволікання у вирішенні даного питання є недопустимим.   

За результатами наради голова райдержадміністрації дав низку відповідних доручень.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�