--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Завітайте на Сорочинський ярмарок!

Організатор Національного сорочинського ярмарку - ТОВ «Сорочинський ярмарок» запрошує товаровиробників Романівського району до участі у зазначеному заході. Цьогорічний Національний Сорочинський  ярмарок пройде з 22 по 27 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Сьогодні це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами  універсальний виставково-ярмарковий захід, що вдало поєднує столітню історію ярмаркового руху із  сучасним бізнес-обличчям нашої держави. Він щороку, на площі в 16га, збирає до півтори тисячі учасників, понад півмільйона відвідувачів, тисячі учасників мистецьких колективів, сотні журналістів, десятки іноземних делегацій, його відвідують керівники держави та інші високоповажні гості.

Національний  Сорочинський  ярмарок - це  один  із  народних  символів      України,  найяскравіша  візитівка її досягнень, де кожна область нашої   держави може презентувати свої здобутки в усіх галузях промисловості, в  підприємництві, в народному мистецтві та культурі.

Вже на сьогодні про  своє бажання взяти участь окремим блоком заявили, окрім Полтавської, Харківська, Львівська та Черкаська області. ТОВ «Сорочинський ярмарок»  переконані, що нашому краю теж є чим пишатись і що показати та  запропонувати сотням тисяч гостей ярмарку.

Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише  привабливою, але і корисною та економічно вигідною, а область матиме слушну нагоду представити свої досягнення на наймасштабнішому заході України.

План-схема ярмарку ТУТ.

З умовами участі можна ознайомитися за посиланням

https://yarmarok.in.ua/учасникам

НОВ�Н�