--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Коростишівський Центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів запрошує до співпраці

Про завантаження виробничих потужностей підприємства «Коростишівський Центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів».

Центр, який створено 25 років тому, за роки свого існування став ефективною платформою для вирішення проблем зайнятості  біля 30 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Підприємство «Коростишівський Центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів» спеціалізується на пошитті постільної білизни і спроможне щомісяця виготовляти її близько 5 тисяч комплектів.Однак, Центр не має постійного ринку збуту своєї продукції.

Враховуючи вищезазначене, з метою збереження  Коростишівського  Центру  соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів, просимо сприяти у налагодженні співпраці підприємства із закладами соціального захисту населення та іншими закладами, які знаходяться на підвідомчій території та потенційними споживачами продукції Центру.

Адреса підприємства: 12501, Житомирська обл., м.Коростишів, вул.Святотроїцька,18, тел.( 04130) 5-29-43, тел.. керівника (099) 193-79-67.

НОВ�Н�