--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей до Замку-музею Радомисль

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей до Замку-музею Радомисль

Цьогоріч, 22 липня, на території культурного комплексу Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині, проходитиме другий Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Метою проведення згаданого фестивалю є популяризація відродження культурних традицій України, розвиток культурної й народної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території нашої держави.

Для прикладу, у 2016 році, в рамках показів гостям фестивалю продемонстрували українське автентичне вбрання Полтавщини, Волині та Донеччини. Окрім популярних українських дизайнерів до свята долучилися представники посольств таких країн як Малайзія, Польща та Південна Корея, котрі представляли свою національну культуру.

Організатори переконані, що проведення фестивалю «Аристократична Україна» сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Окрім того, подібні заходи позитивно впливатимуть на вдосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстринь, що працюють в напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах.

Також, під час проведення фестивалю на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбуватиметься ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстрів.

Отож, всіх охочих, а також народних умільців, які мають бажання долучитися до Всеукраїнського фестивалю «Аристократична Україна» гостинно запрошують 22 липня до Замку-музею Радомисль, що на Житомирщині.

НОВ�Н�