--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Обстежено пам'ятки селища Романів

У червні 2017 року  районна  громадська організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури здійснила екскурсію та обстеження пам’яток селища  Романів.

На обліку Романівської селищної ради знаходиться 18 пам’яток історії та 1 пам’ятка монументального мистецтва. Члени районної громадської організації УТОПІК упродовж дня здійснили  об’їзд всіх  об’єктів культурної спадщини смт. Романів, до речі, на власних велосипедах. Позитивні враження від екскурсії отримали учасники товариства, яку організувала та провела  спеціаліст пам’яткоохоронної справи методичного центру закладів сфери культури Назарчук С.А. Для того, щоб захід був цікавим та  змістовним  Світлана Алімівна вміло поєднала історію минулого Романова із сьогоденням.

Завершили екскурс у минуле оглядом пам’ятника Яну-Станіславу Ілінському, який відновлено за ініціативи членів організації «Молодь Романівщини».  Під час обстеження пам’яток  плідною була робота кожного учасника районної організації Капінуса В.О., Скакун І.В., Фещенко В.Г., Бруцького В.В. та  Скороход С.А., які активно долучалися до розмови, до обговорення  ключових тем, дискутували та доповнювали фактами.

Приємно  відмітити, що в  районі створена та діє районна  громадська організація Українського товариства охорони  пам’яток історії та культури. Безпосередньо за її участю  розпочато  практичні заходи  по розширенню науково-пошукової, пам’яткоохоронної діяльності, участі в ремонті  та обстежені пам’яток культурної спадщини.

 

 

Методичний центр закладів сфери культури

НОВ�Н�