--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Від Конституції Пилипа Орлика – до Конституції Незалежної України

                                       Україно! Ти – моя молитва

                                       Ти моя розлука вікова

                                       Гримотить над світом люта битва

                                       За твоє життя,  твої права.

                                             ( В.Симоненко)

Україна.  В одному цьому слові й для нас українців і навіть для чужинців бринить музика смутку і жалю.

Україна - країна трагедій і краси, країна, де найбільш люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю.

І сьогодні українці боронять, відстоюють свою незалежність, свої конституційні права і свободи, закріплені у Конституції України, яка  прийнята 28 червня 1996 року.

Такими  словами розпочала засідання круглого столу «Від Конституції Пилипа Орлика – до Конституції Незалежної України», який відбувся 27 червня до Дня Конституції України в районній бібліотеці для дорослих, бібліотекар Баша В.О.

Відеофільм на тему: «Від Конституції Пилипа Орлика – до Конституції Незалежної України» презентувала заступник голови Романівської райдержадміністрації Кучинська Тетяна Вікторівна.

Начальник відділу в справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації Ковальчук Л. Й.  зупинилась на змінах у сфері охорони здоров’я, які вже відбулися у Романівському районі і які ще попереду.

Кроки освітянської реформи в районі  представила учасникам круглого столу начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О. Л.

Коли ми гортаємо сторінки Конституції, читаємо її рядки ст.51, які стосуються шлюбу, сім’ї, батьківства. Про реалізацію реформ та нові шляхи Міністерства юстиції з питань державної реєстрації актів цивільного стану розповіла присутнім начальник Романівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Присяжнюк Н. Г.

Заступник начальника Романівського бюро правової допомоги Бердичівського міжрайонного центру з надання безоплатної правової допомоги Пасенко Ж. І., завідувач Романівським районним сектором управління державної міграційної служби  Бондар Ю. П., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Багінський В.А.  зупинились на роботі своїх структурних підрозділів.

У засіданні круглого столу взяв участь голова Романівської райдержадміністрації Капінус Олексій Григорович, який наголосив, що Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства і побажав, щоб мир і порозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині.

Після закінчення заходу учасники круглого столу поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

 

     Корінчук Л.В., директор

КУ «Районна бібліотека для дорослих»

Романівської районної ради 

НОВ�Н�