--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

ВГОІ "Українське товариство глухих" пропонує...

Всеукраїнська громадська організація інвалідів  «Українське товариство глухих» має у своєму складі  понад 30 виробничих підприємств швейної, деревообробної та металообробної галузей, які розміщені по всій території України.

Основним завданням підприємств Всеукраїнської громадської організація інвалідів  «Українське товариство глухих», які користуються всебічною підтримкою держави, є працевлаштування інвалідів по слуху та їх трудова та соціальна реабілітація.

Безпосередньо у Житомирській області функціонує Житомирське  учбово-виробниче підприємство, яке спеціалізується на пошиві спецодягу.

На даний час  через непристосованість підприємств ВГОІ  УТОГ до роботи в ринкових умовах, пов’язану зі специфікою  праці людей з інвалідністю і відсутністю достатніх  обсягів робіт,  окремі виробничі підприємства ВГОІ УТОГ  опинилися в надзвичайно  скрутному становищі на межі не тільки виживання та збереження виробничого  і трудового потенціалу, але й забезпечення елементарного прожиткового мінімумі працівників – інвалідів.

У зв’язку з цим Центральне правління  ВГОІ УТОГ   звертається до державних структур та закладів району, а саме: дитячих садків, шкіл, лікарень, будинку-інтернату, відділення МНС, медичних, культурних закладів тощо розміщати обсяги робіт та послуг, які виконуються за рахунок державних та місцевих бюджетів на зазначених виробничих  підприємствах інвалідів.

НОВ�Н�