--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

6 червня - День журналіста України

6 червня 2017 року керівники Романівського району привітали представників засобів масової інформації з професійним святом Днем журналіста.

Це свято щороку відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів.

Зокрема, голова Романівської райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус та голова районної ради Олександр Павлович Кондратюк зустрілися із працівниками газети «Романівський вісник».

Керівники району подякували журналістам за їх об'єктивність та активний діалог з місцевою владою, побажали мати якомога більше приводів для добрих новин, а також вручили Подяку головному редактору Короленко Наталії Олександрівні та колективу працівників газети, які вже тривалий час плідно працюють на благо рідного району. Адже успіх можливий лише за умови єдності та злагодженості дій цілої команди.

Наталія Короленко, редактор газети, подякувала керівництво району за увагу до журналістів, відзначила, що колектив наполегливо працює, аби вчасно, правдиво поінформувати людей про події в державі, районі, творчо розвивається, робить все для того, щоб виправдати довіру читачів.

Крім того, цього ж дня Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, оголосила Подяку голови районної державної адміністрації та голови районної ради головному редактору інтернет-видання «Твій Романів» Кондратюк Марині Олександрівні за активний інформаційний супровід, всебічне висвітлення подій життєдіяльності Романівщини та з нагоди відзначення Дня журналіста.

Бажаємо журналістам Романівщини і всієї України великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�