--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській районній бібліотеці для дітей відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

«Живуть на всій планеті народ веселий - діти» -

під  такою назвою 1 червня 2017 року пройшло свято у Романівській районній бібліотеці для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Свято підготували і провели працівники бібліотеки спільно  з  Романівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Розпочався захід з виступу завідуючої бібліотеки Наталії Присяжнюк про історію виникнення цього свята, про захист прав дітей в нашій державі, а провідний спеціаліст відділу  Олена Карпов роз'яснила дітям їхні права відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Продовжила свято бібліотекар Людмила Демидюк,  яка здійснила огляд літератури під назвою «Ти і твої права». Бібліотекар представила літературу та періодичні видання про права дитини,  від витоків до сьогодення, якими можна скористатися і які наявні в книжковому фонді бібліотеки.

Цікавим видався й перегляд невеличкого відеофільму «Права людини починаються з прав дитини», який продемонстрував  читач Святослав Присяжнюк. Після перегляду фільму усі присутні взяли участь у бесіді не тільки  про права дітей, а й про їхні  обов’язки.

З задоволенням і захопленням виготовляли  діти ляльки-мотанки під час проведення майстер-класу «Обереги для моєї родини та для мене», які слугуватимуть своєрідним захистом, оберегом для  них самих та їхніх сімей. Провела майстер-клас бібліотекар Антоніна Бондарчук, яка розповіла про традиції створення мотанки  та її  символи.

Слід відзначити, що під час проведення майстер-класу дітки виготовили ляльку-мотанку -  Зерновушку, як оберіг на добро та достаток,  яку згодом подарують вихованцям Романівського дитячого будинку- інтернату. До ляльки-мотанки гості свята додали вітальну листівку,  в якій кожен з них  написав свої побажання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Наталія Присяжнюк, завідуюча

КУ "Романівська районна бібліотека для дітей"

Романівської районної ради

НОВ�Н�