--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова РДА відвідав Романівський дитячий будинок-інтернат

Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації, взяв участь у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, які відбулися 1 черня на базі Романівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

Романівський дитячий будинок-інтернат є  соціально-медичною установою для постійного проживання дітей віком від 5 до 18 років з молодіжним відділенням для молоді віком від 18  до 35 років, що входить, як структурний підрозділ, до складу будинку-інтернату, з вадами фізичного, розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування та реабілітаційних послуг. Завдання колективу будинку-інтернату полягає в наданні послуг вихованцям з навчання, виховання, реабілітації та медичного обслуговування.

Олексій Григорович звернувся до директора інтернатного закладу Ніколайчука Василя Леонідовича та колективу зі словами подяки за проведену роботу із створення належних умов для життєдіяльності вихованців будинку-інтернату, адже провідним завданням адміністрації є створення умов для формування та впровадження в практику державних стандартів якості соціальних послуг.

Голова райдержадміністрації відмітив, що позитивним є те, що дирекція і колектив дитячого будинку-інтернату завжди відкриті до співпраці із людьми, які не байдужі до дітей з інвалідністю, як наслідок - залучення до роботи волонтерів із різних країн та благодійних фондів, серед яких: Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну», Церква Євангельських Християн «Алмаз», Християнська молодіжна Церква м.Житомир, Біблійна Баптистська Церква «Милосердя» та волонтери з цих організацій.

Слід зазначити, що станом на 01.06.2017 року у Романівському дитячому будинку-інтернаті Житомирської обласної ради утримується 86 вихованців.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�