--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г. провів нараду з головами місцевих рад з питань організації військової служби за контрактом

В умовах продовження бойових дій на сході країни питання якісного комплектування Української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним.

Саме тому сьогодні, 31 травня, Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації провів нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, військового комісара Романівського райвійськкомату Томчевського А.Л., сільських, селищних голів, голови Миропільської ОТГ з питань організації роботи із добровільного залучення громадян до вступу на військову службу за контрактом, співпраці та удосконалення роботи з потенційними кандидатами на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом активізації заходів з пропагування та рекламування військової служби за контрактом.

«У першу чергу ми маємо активно проводити інформаційну кампанію, яка передбачає постійне інформування населення про переваги військової служби за контрактом та соціальні гарантії громадян, а також проведення роз’яснювальної роботи для мешканців району щодо особливостей військової служби за контрактом», - зазначив у вступному слові Олексій Григорович.

«В районі багато людей шукають роботу і ми маємо донести до них, що служба в армії – це також робота, до того ж, високооплачувана»,- зазначив Олексій Григорович.  

Військовий комісар Романівського районного військового комісаріату Томчевський А.Л. поінформував учасників наради про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом станом на сьогодні.

Анатолій Леонідович також зробив детальний аналіз виконання сільськими і селищними радами законодавства з питань військового обліку, наголосив на активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів району про переваги військової служби за контрактом, а також  проведення профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району щодо вступу у вищі військові навчальні заклади.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Капінус О.Г. наголосив на тому, що Збройні Сили України потребують максимальної укомплектації військовослужбовцями за контрактом, які матимуть гідну оплату і це суттєво підвищить професійний рівень Збройних Сил, що дасть змогу якісно виконувати поставлені завдання.

До відома жителів району! З усіх питань щодо служби за контрактом жителям Романівського району необхідно звертатися до Романівського районного військового комісаріату за адресою: смт. Романів, вул. Медична, 2. Контактний телефон: 096 440 90 32  або (04146) 2-17-37.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�