--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Обдарованість завжди знайде місце під сонцем

25 травня Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради та Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації взяли участь у святі «Обдарованість – 2017»,  яке пройшло у Романівському районному будинку культури.

Свято вшанування обдарованості, таланту, наполегливості, працелюбства підготували: відділ освіти райдержадміністрації  на чолі із начальником відділу - Гавриловою О.Л., методисти районного методичного кабінету, профспілковий комітет працівників освіти Романівського району.

У цей день  Романівщина відзначила понад 100 учнів, які показали високий рівень знань, взявши участь в обласних і всеукраїнських етапах олімпіад і конкурсів, захищали честь району та стали переможцями й призерами з базових дисциплін, а також конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Талановита молодь Романівщини отримала іменні стипендії від Народного депутата України Развадовського В.Й., грошові винагороди від депутата обласної ради Ходака І.Є.

Вшановувала Романівщина і наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з цим якнайкраще. Тож Романівському краю є ким пишатися, він виростив потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. 

Керівництво району, в особі Капінуса О.Г., голови райдержадміністрації, та Кондратюка О.П., голови районної ради,  нагороджувало грамотами молодь Романівщини, а подяки вручали – педагогам і батькам.

У вітальному слові Олексій Григорович Капінус висловив подяку батькам, вчителям, всім тим, хто зробив перемогу кожного учня можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації. Хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей. Щиро побажав юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

«Пам’ятаймо, що обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем,- наголосив у своїй промові Олексій Григорович».

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�