--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зустріч керівництва Романівського району з випускниками навчальних закладів і їх опікунами

Вже стало доброю традицією напередодні закінчення навчального року і вступу випускників в самостійне життя проведення зустрічі керівництва районної державної адміністрації, районної ради з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками 11 класів шкіл Романівського району та їх піклувальниками.

Цьогоріч така зустріч проходила в Романівській школі мистецтв за новим форматом, у вигляді круглого столу, за яким зібралися випускники та ті, хто опікувався їхньою долею, наставляв на вірний шлях, допомагав та підтримував.

Серед присутніх голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В., керуюча справами апарату Романівської районної ради  Свиридюк Л.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації  Гаврилова О.Л., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей і молоді  Левкович Г.М., заступник директора районного центру зайнятості Антюк А.А., представники  сільських, селищних рад.

У цьому році навчальні заклади  закінчує  семеро випускників: Блонська Ірина з смт.Биківка, Крещук Богдан, Крещук Тетяна та Маковський Леонід  з смт.Миропіль, Гаврилюк Ольга з с.Лісна Рудня, Любарець Віталій з с.Карвинівка та Сулава Валерія з с.Грем’яче.

Така зустріч є святковою і сумною. Надзвичайно емоційно кожен з присутніх розповідав про вибір своєї професії та ділився своїми життєвими спогадами щодо вибору майбутньої професії. Хвилюючі почуття переповнювали усіх присутніх на цій зустрічі. Кожен бажав сказати оті найголовніші слова перед вступом у доросле життя таким юним і, водночас, таким дорослим випускникам, адже доля не завжди була прихильної до них, і кожен з цих дітей за короткий період життя уже встиг відчути яким жорстоким буває життя.

Головною родзинкою свята стало «дерево-бажань», на яке кожен з присутніх прикріплював листівку з найзаповітнішою мрією, і як же зворушливо було дізнатися, що мрія у всіх виявилася однаковою – мирне небо над Україною!

Приємно, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, не залишаються поза увагою громадськості, і кожного року випускники отримують матеріальну допомогу від керівництва району, сільських, селищних рад та меценатів, якими у цьому році були: Ходак І.Є., депутат обласної ради; Серт І. В., голова районного Товариства «Червоний Хрест», заступник головного лікаря Романівської ЦРЛ.

За турботу та любов до своїх дітей піклувальникам, прийомним батькам Білозерцевій Н.О., Буравській Г.В., Тарнавській В.В., Калініній І.П., Короткій В.А., керівництвом району вручено подяки та квіти.

А на завершення вихованці Романівської школи мистецтв подарували усім присутнім чудовий концерт.

Щастя вам, дорогі діти, успіхів і добра!

Воронова Н.В., головний спеціаліст

служби у справах дітей райдержадміністрації

НОВ�Н�