Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Соболівці проведено турнір з міні-футболу пам’яті Героя Другої світової війни В.С. Путіліна

09 травня 2017 р. у с. Соболівка за ініціативи сільського голови Моравської І.Е., депутата районної ради Гоя П.П. та відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації  відбувся щорічний відкритий Кубок з міні-футболу с. Соболівка з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом та вшануванню пам’яті Героя Другої світової війни В.С. Путіліна.

У турнірі взяли участь 9 команд. Змагання проводитись на 2-ох міні-футбольних полях. Футболісти сіл Соболівки, Вил, Паволочки, Колодяжного, Товщі, Старочуднівської Гути, Булдичева, Каміня та Врублівки були поділені за сліпим жеребом на три групи.

У підсумку третє місце посіла команда ФК «Зірка» с. Врублівка, другою стала команда господарів турніру ФК «Фортуна» с. Соболівка, перше місце здобула вдруге поспіль команда ФК «Зоря» с. Врублівка.

Кращим воротарем турніру визнано Демчука Олександра (Врублівка), кращим нападником – Мельничука Максима (Врублівка), кращим захисником – Винокурова Едуарда (Соболівка).

Команди-переможці турніру нагороджені грамотами, а також їм надана фінансова підтримка. Кращі гравці отримали пам’ятні сувеніри. Команда ФК «Зоря» с. Врублівка отримала звання переможця Кубка з міні-футболу села Соболівки у 2017 році пам’яті В.С. Путіліна та нагороджена Кубком.