--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Фінал районного Кубка з міні-футболу пам’яті земляка Сергія Лялевича

Фінал районного Кубка з міні-футболу пам’яті земляка Сергія Лялевича

 07 травня 2017 року на майданчику зі штучним покриттям біля опорного навчального закладу «Романівська гімназія» відбувся фінал розіграшу Кубка Романівського району з міні-футболу пам’яті Сергія Лялевича.

З 12 команд, які брали участь у турнірі, у фінал вийшли:  дві команди з с. Врублівки - «Зоря» та «Зірка», три команди з Романова: СК «Алмаз», ФК «РЕМ», «ВІК-сервіс» та команда з сусідньої Мар’янівки - «Алмаз-2».

У грі за 3-4 місця між командами «Зірка» з Врублівки та СК «Алмаз-2 (Мар’янівка)» перемогу святкували дебютанти турніру футболісти - з Мар’янівки. Вони повністю переграли своїх опонентів та контролювали хід гри.

У фінальному матчі турніру між командами СК «Алмаз» та ФК «РЕМ» інтрига зберігалася до останніх хвилин і лише в призначений додатковий час, із серії шестиметрових ударів, команда СК «Алмаз» просто вирвала перемогу.

На турнірі були присутні дружина та син нашого загиблого земляка.

У своєму виступі заступник голови РДА Т.Кучинська подякувала усім за свідому громадянську позицію та запропонувала вшанувати пам’ять Сергія хвилиною мовчання. Керівник районної спілки учасників та ветеранів АТО В.Багінський та В.Флуд, користуючись нагодою, подарували сину нашого земляка пам’ятні подарунки.

Команди-переможці турніру нагороджені грамотами, медалями, кубком від відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації. І, вже за традицією, усі нагороди вручав призерам син Сергія Лялевича - Вадим.

Ковальчук Л.Й., начальник відділу

у справах сім’ї, молоді, спорту

та охорони здоров’я РДА 

НОВ�Н�