--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулись районні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

12-13 травня 2017 року на центральному стадіоні смт. Романова та урочищі річки Виспа за сприяння Романівської райдержадміністрації, ЦРЛ, райвійськкомату, Романівської селищної ради, редакції газети «Романівський вісник» відбулись районні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Метою змагань є патріотичне виховання учнівської молоді на державотворчих та героїчних традиціях українського козацтва, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.

У змаганнях взяли участь 13 роїв з тринадцяти навчальних закладів району. Змагання розпочались з урочистого відкриття, виконання Гімну України. З вітальним словом до учнівської молоді звернулись голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., військовий комісар Томчевський А.Л., заступник головного лікаря ЦРЛ, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Серт І.В.

У рамках районних змагань з гри «Сокіл» («Джура») учні змагалися на краще знання історії України, історії доби козацтва, представляли творчо-мистецькі звіти на відповідну тематику, прозвітували про виконання домашнього завдання під гаслом «Добре діло».

Крім цього, школярі демонстрували свої знання та уміння з надання долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт, навички стрільби з пневматичної гвинтівки.

На етапі «Впоряд» проходили випробування з індивідуальних дій та дій у складі рою, проходження урочистим ходом з виконанням військового вітання під час руху, марш рою стройовим кроком із маршовою патріотичною піснею.

Проведено конкурс «Таборування (бівуаків)». Судді оцінювали атрибути рою, дотримання правил поведінки у таборі, доцільність розміщення, дотримання санітарно-гігієнічних норм, стану спорядження тощо.

Змагання пройшли в атмосфері дружби, товариськості, здорової конкуренції та патріотичного піднесення.

Фінансову підтримку для організації та проведення змагань надав генеральний директор ТОВ «ВІВАД 09», депутат обласної ради Ходак І.Є.
Підсумки змагань підвела начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л., грамоти вручила заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В.
Переможцями стали команди ОНЗ «Романівська гімназія», Врублівської та Романівської №2 шкіл. Перше місце виборола команда Романівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, рій «Воля».

Відділ освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�