--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській районній бібліотеці для дітей відбулося Свято Матері

11 травня 2017 року в Романівській районній бібліотеці для дітей відбулося Свято Матері «До землі Вам, Матусі, уклін».

Даний захід підготували і провели: бібліотекар районної бібліотеки для дітей Демидюк Л.Б.,  учні 2-го б класу Романівської гімназії (класовод Пожарко Р.П.)., учні 3-го а класу Романівської гімназії (класовод Бричковська І.В.).

Мама, мати, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх нас найближча, найдорожча, найрідніша.   Це мить і це вічність, бо мама завжди з нами, вона живе в нас і благословляє на добро. У найтяжчу нашу годину стогоном вирветься з грудей, тільки одне слово - як остання надія на порятунок:«Мамо!». То подає голос наша душа, то мати захищає свою дитину, і виколисане нею перше слово немовляти, постає із-за завіси літ ангелом - хоронителем в образі Матері.

        Для наймилішої, єдиної матусі, свої найкращі побажання дарували діти 2-б класу у віршах та у пісні «Мама». Вони запевнили матусь, що будуть рости чесними і щирими, слухатись їх у всьому,  гарно вчитися.

Свої найщиріші побажання любим матусям дарували діти 3-го класу Романівської гімназії. Цікавими тетралізованими сценками  зуміли показати, що у світі усе найдорожче починається з мами. А ще з любов’ю виконали ніжну пісню «Про маму» та «Як у нас на Україні».

На свято до своїх онучат завітали і бабусі. Для них ведучі свята – учениця 8-го а класу Романівського ліцею Віка Скороход та учениця 3-го а класу Романівської гімназії Марічка Майка подарували гарні вірші і пісню «Про маму та бабусю»

Запальними та ліричними творами українських народних пісень  порадували музичним виконанням присутніх  мам, бабусь та діток викладач  школи мистецтв Сачук Лілія Олександрівна зі своїми учнями – Шифрук Юлією та Бабійчук Світланою.

Для гостей бібліотеки учасниками лялькового театру «Казкарик» (ученицями Романівської гімназії –Тимощук Іриною, Шифрук Анею, Майка Марічкою та ученицями Романівського ліцею- Скороход Вікою, Саюк Лізою) було показано лялькову виставу «Таємничий загадковий день народження чудовий».

Присутнім мамам  і бабусям діти подарували квіти. 

Свято пройшло  в дружній та веселій атмосфері.

 

 

Демидюк Л.Б.,

бібліотекар районної біблітеки для дітей

НОВ�Н�