--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

11 травня  о 12.00 год. в смт.Романів біля адмінприміщення Романівської районної ради за участі голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г., голови районної ради Кондратюка О.П., учасників антитерористичної операції Багінського В.А. та Кучинського В.М., переможців обласних олімпіад-учнів Романівської гімназії Марини Новик і Діани Любарець, представників трудових колективів, громадських і партійних організацій, засобів масової інформації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися очільники району, які у своїх виступах зазначили про те, що участь в урочистостях засвідчила іще один практичний крок нашої держави на шляху великих історичних поступів до європейського майбутнього. Це один із перших вагомих результатів тих реформ, які відбуваються в Україні. Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, стоїмо на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за європейські цінності, за українську державність. Наша боротьба проти російської агресії  є боротьбою за Європу. Ми віримо, що Україна як сильна, демократична держава посяде гідне місце серед країн-членів Європейського Союзу і підтримуємо вибраний Президентом та народом України шлях до європейської інтеграції.

Завершила церемонію підняття Прапорів України і Євросоюзу ведуча словами надії і віри: «Всі ми прагнемо того, щоб Україна стала мирною, Європейською країною для нас та для нашого майбутнього покоління. Ми віримо в Україну, віримо в український народ. Ми впевнені – все у нас буде добре і це відбудеться, і ми переможемо».

Слід зазначити, що з 11 по 20 травня на базі загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури у Романівському районі продовжуватимуться заходи з відзначення Дня Європи, а саме:

  • інформаційно-пізнавальні бесіди на теми: «Об’єднана Європа – наше майбутнє», «Україна – європейська держава»; 
  • круглий стіл Місце України у Європейському Союзі»;
  • виховні години, бесіди: «Відкрий Європу для себе», «Європейська культурна спадщина», вікторини: «Європейська панорама», «Подорож країнами Європи»;
  • книжкові виставки, тематичні полички, перегляди літератури: «Європейські орієнтири України», «Україна і Євросоюз: що нас поєднує», «Європа – наш спільний дім», «Парад країн Європи»;
  • флеш-моб «Україна європейська»;
  • тематичний захід «Європа починається з нас».


 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�