--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі проведено тиждень правових знань «Закон у моєму житті»

У Романівському районі проведено тиждень правових знань «Закон у моєму житті»

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Романівського бюро правової допомоги, інспектора з ювенальної превенції Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області з метою активізації просвітницької діяльності, поширення правових знань серед жителів району, молоді та підлітків у рамках обласного тижня правових знань «Закон у моєму житті» провели ряд заходів у період з 17 по 21 квітня 2017 року.

В ході тижня активізовано проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Дозвілля молоді у вечірній час», під час яких неповнолітніх, які б вчиняли правопорушення, не виявлено.

З метою запобігання дитячої бездоглядності, вчинення правопорушень неповнолітніми, спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації разом з інспектором ювенальної превенції, заступником начальника бюро правової допомоги  проведено виїзний  відеолекторії «Підліток в правовому суспільстві» серед учнівської молоді у Романівській гімназії, Романівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Биківській ЗОШ І-ІІІ ст., Врублівській ЗОШ І-ІІІ ст.

  У ході даного  заходу  роз’яснено положення чинного законодавства про адміністративну та кримінальну відповідальність, ознайомлено з правами та обов’язками учнів, подано статистику та наслідки вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних засобів неповнолітніми, стан підліткової злочинності в районі та показано тематичні відеоролики.

У навчальних закладах Романівського району склалася певна система правового виховання, яка поєднує в собі пропаганду правових знань серед школярів як в процесі навчання, так і в позаурочний час. В рамках проведення тижня правових знань в навчальних закладах активізовано роботу з учнями, схильними до правопорушень, та з тими, які перебувають на внутрішньошкільному обліку, на обліку  в службі у справах дітей райдержадміністрації, дітьми, що проживають в сім’ях, які  перебувають у складних життєвих обставинах. Дітей вищезазначених категорій обстежено по місцю проживання, проведено індивідуальну роботу з їх батьками.

 

Данилевич В.І.,

начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації  

НОВ�Н�