--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Україна не має зобов'язань підвищувати пенсійний вік, – Павло Розенко

Україна не має зобов'язань підвищувати пенсійний вік, – Павло Розенко

Пенсія, підвищення, пенсійний вік, соціальне забезпечення, Павло Розенко 

1У тексті Меморандуму між Україною і МВФ немає жодних зобов’язань щодо  підвищення пенсійного віку для українців. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

«Меморандум з МВФ вперше за 15-річну історію оприлюднений на сайті Міністерства фінансів України. І кожен може переконатися, що сенсацій там немає, за ці три тижні ніяких катаклізмів в Україні не трапилося. Там немає жодної згадки про підвищення пенсійного віку в Україні, - сказав він. - І разом з тим ми постійно чуємо розмови про необхідність підвищення пенсійного віку. Потрібно розуміти, що чим більше буде таких безпідставних розмов, тим менше шансів провести будь-яку пенсійну реформу у Парламенті».

 

Павло Розенко вкотре підкреслив, що при нині низькій тривалості життя українців підвищувати пенсійний вік неприпустимо. «Я категоричний противник підвищення пенсійного віку зараз, на цьому етапі розвитку України. Я вважаю, що при нині низькій тривалості життя це неприпустимо», - зауважив він.

 

Головний маркер МВФ щодо пенсійної реформи, за словами Павло Розенка, це вимога того, що нова пенсійна система має запрацювати в Україні  з 1 січня 2018 року.

 

«І наше головне завдання - зробити справедливу пенсійну систему - насамперед для українців. Реформа буде проводитися не для МВФ, а для нинішніх пенсіонерів, які чекають підвищення пенсій, і для прийдешніх поколінь, яким потрібно дати шанс на достойну пенсію в майбутньому», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

Павло Розенко також зазначив, що відчутне збільшення розміру пенсій відбудеться після запровадження в Україні трирівневої  пенсійної системи, коли нарешті почнуть працювати паралельно три рівні: нинішній солідарний , накопичувальний і система недержавного пенсійного страхування. «Тоді кожна людина буде мати можливість формувати своє пенсійне майбутнє», - додав він.  

НОВ�Н�