--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Оперативна нарада

Оперативна нарада

24 квітня в малій залі засідань Романівської райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус. Нарада пройшла за участю заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району. 

Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, виконання доручень, даних на оперативних нарадах та здійснену роботу відзвітували керівники управлінь та служб району.

Зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Багінський В.А. поінформував про стан роботи із зверненнями громадян району з питань оформлення соціальних допомог. Так, протягом минулого тижня до управління звернулося 514 осіб. Усі заяви взято до розгляду.

Станом на 24.04.2017 року робочою  групою  щодо  легалізації  заробітної плати та зайнятості населення під час перевірок у Романівському районі виявлено 72 нелегальних робітників, у тому числі 16 осіб - протягом квітня. Слід зазначити, що у поточному місяці уже легалізували свої трудові відносини 12 працівників.

Керівники галузі охорони здоров’я району Галяс О.М. та Остапенко Т.О. доповіли про роботу закладів медицини у вихідні дні. На жаль, у зв’язку з погіршенням погодніх умов збільшилась кількість захворювань на ГРВІ.

За словами головного лікаря КУ «ЦПМСД» Романівської районної ради Галяса О.М. станом на звітний період 157 пацієнтів отримали ліки за Урядовою програмою «Доступні ліки». Робота у цьому напрямку продовжується.

Керівник РКП «Сервіс» Кусківський П.М. повідомив, що протягом минулого тижня забезпечено благоустрій селища та місцевих кладовищ, нормальне функціонування житлово-комунального господарства селища Романів, ліквідовується порив водопроводу біля башні РБК.

Як доповів районний комісар Томчевський А.Л., викликає занепокоєння стан проходження весняної кампанії призову громадян Романівського району на строкову військову службу в Збройних Силах України. Слід наголосити, що з початку квітня 2017 року в Україні проходить черговий призов на строкову службу. Триватиме він два місяці – аж до кінця травня. На строкову службу підуть чоловіки, що придатні за станом здоров’я. Їм повинно бути від 20 до 27 років на момент відправлення до військових частин. Також до військового комісаріату можуть викликати юнаків 18-19 річного віку, але служити підуть тільки ті, які погодяться.

Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, поінформувала про заплановані заходи  на поточний тиждень та закликала усіх до активної участі в них, у тому числі в заходах до 31-х роковин Чорнобильської трагедії. Мітинг-реквієм відбудеться 26 квітня о 10.00 год. біля пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії, що в селищі Романів.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�