--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В Одесі відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

Щодо Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

Відповідно до доручення прем’єр-міністра України від 03.04.2017 № 11083/1/1-17 Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім.О.С.Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м.Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

В роботі форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства. Учасники розглянуть питання про роль Уряду, громадянського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні, необхідність удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу, створення умов для залучення інвестицій.

Представники бізнесу обговорять проблеми використання сучасних технологій, а саме, мобільного зв’язку, старт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа, що докорінним чином змінюють спосіб життя людей і розвиток бізнесу і  мають велику перетворюючу силу.

Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню   ІТ-рішень для ефективного ведення бізнесу, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

НОВ�Н�