--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Дозвілля молоді у вечірній час. Проведено профілактичні рейди

Дозвілля молоді у вечірній час. Профілактичні рейди

З метою профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, запобіганню бездоглядності, безпритульності неповнолітніх, виявлення дітей, які бродяжать, жебракують, вживають тютюнові вироби та алкогольні напої, психотропні речовини, перебувають на вулиці в пізній час без супроводу батьків чи осіб, що їх замінюють, на території Романівського району проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Дозвілля молоді у вечірній час».

Протягом І кварталу 2017 року службою у справах дітей Романівської районної державної адміністрації спільно з Романівським відділенням поліції, Романівським районним сектором з питань пробації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідними відділами райдержадміністрації, працівниками Романівської селищної ради, педагогічних колективів Романівської гімназії та Романівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведено 13 профілактичних рейдів, в ході яких виявлено трьох неповнолітніх, що вживали алкогольні напої та перебували в пізній час на вулиці.

З двома п’ятнадцятирічними жителями с. Камінь проведено бесіди щодо недопущення вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, належної організації та проведення дозвілля. З жителем смт. Романів, такого ж віку, ситуація виявилась складнішою. Він вів себе агресивно, лаявся, погрожував фізичною розправою, намагався вдарити членів рейдової групи, псував майно.  Неповнолітнього було доставлено в Романівську ЦРЛ, де він почав погрожувати суїцидом, після чого його доправили додому.

З метою проведення профілактичної роботи з вищевказаними неповнолітніми, службою у справах дітей направлено листи в навчальні заклади, де навчаються діти, та на Камінську сільську та Романівську селищну ради, з метою проведення роботи з батьками щодо належного виконання конституційних обов’язків з виховання та утримання дітей. В зв’язку  з тим, що неповнолітні не досягли віку, з якого настає адміністративна відповідальність, працівниками Романівського відділення поліції складено адмінпротоколи на батьків,  за що вони муситимуть сплатити штраф та чималий судовий збір.

Ось як «продуктивно» можуть завершитись вихідні для підлітків та їх батьків…

Також нагадуємо, що діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Інформуємо, що з настанням літнього періоду, профілактичні рейди в місцях масового відпочинку дітей тільки почастішають, адже наша мета незмінна – захист прав, свобод та законних інтересів дітей.

Алла Зелюнко,

                                                                           головний спеціаліст служби

                                                                           у справах дітей РДА

НОВ�Н�