--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській районній бібліотеці для дітей відбувся Тиждень дитячого читання

Запроси до серця книгу!

З 27 по 31 березня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в Романівській районній бібліотеці для дітей під гаслом «Запроси до серця книгу!» відбувся Тиждень дитячого читання. З метою популяризації книги, залучення дітей до систематичного читання та змістовного проведення весняних канікул щодня в бібліотеці відбувались різні масові заходи.

Стартувало найголовніше читацьке свято року 27 березня  у святково прикрашеному читальному залі бібліотеки  з вітальних слів завідуючої  бібліотеки Н.А.Присяжнюк та гостей – завідувача сектору культури райдержадміністрації А.Ф.Лободзінської, методиста Методичного центру закладів сфери культури  Банькової О.В.

Далі продовжилось свято представленням оригінально оформленої книжкової  виставки-вернісажу «І у книг є іменини!», яку презентувала бібліотекар А.Д.Бондарчук, розповівши про книги –ювіляри 2017 року.

З цікавістю гості  та читачі відповідали на питання каверзної вікторини «Подорож у країну Андерсляндію», яку підготувала та провела бібліотекар Л.Б.Демидюк.

Додали  казкових ноток  заходу  Королева Книгта її вірний охоронець Мушкетер, яких зіграли активні читачі  - Скоробагата Владислава та Присяжнюк  Святослав. Вони завітали на захід  у яскравих костюмах з чарівною торбиною. Весело, із захопленням  грали усі присутні у гру- мініатюру «Речі з чарівної торбини».

Цікавим  був і другий день Тижня книги, який мав назву «День шаленого читання», адже цього дня  читали вголос нові книги нетільки  діти. а й бібліотекарі для дітей.

Третій день  був Днем відкритих дверей для наймолодших читачів і пройшов під назвою  «Цікаві речі для малечі». Цього дня до бібліотеки завітали дітки старших груп із дитсадочка «Сонечко», де їх радо зустріла казкова героїня -  Королева Книг (бібліотекар Демидюк Л.Б.)., яка провела гру-вікторину «З якої я казки?». А майстер клас з розфарбовування розмальовок  Колобочка провела бабуся із казки «Колобок», яку зіграла завідуюча бібліотеки Присяжнюк Н.А. Закінчився день перебування дітлахів  у  бібліотеці приємним сюрпризом  - яблучками із корзини бабусі-чарівниці,  в яку перевтілилась бібліотекар  Бондарчук А.Д.

Не менш захоплюючим  був і четвертий день Тижня  дитячого читання. Цього дня відбулась виставка-бенефіс нашої активної читачки  - Шермазанян Соні. Вона не тільки представила свою золоту поличку найулюбленіших книг, закликаючи усіх присутніх «Читай як я, читай краще за мене!», а й маючи напрочуд гарний голос,  виконала  пісню «Ми разом». Адже спів – це ще одне її захоплення.

Завершився Тиждень – Днем книжкових сюрпризів, який розпочався   ляльковою виставою  «Таємничий,  загадковий  день народження чудовий!». З захопленням аплодували акторам маленькі глядачі, якими були дітки із Центру розвитку  дитини. Багато вражень та емоцій отримали і діти,  і усі присутні в залі,  від проведення бібліошопінгу «Міняю вірш на подарунок».Дітки настільки захопились, що розповідали не тільки вивчені раніше віршики, а й власні,  складаючи  їх безпосередньо  на сцені. Дуже потішили  всіх  присутніїхдітлахи й імпровізацією, виконавши пісню про школярів та сучасний танець.

Відбулося й нагородження найактивніших читачів,  учасників свята та  акторів лялькового театру «Казкарик», а це – Мусійчук Дарина, Саюк Ліза, Тимощук Ірина, Шифрук Аня, Майка Марічка, Скороход Вікторія, Друзь Софія, Ткачук Саша, Ткачук Софія, Беньківський Артур, Степанюк Оля, Скоробагата Владислава, Присяжнюк Святослав, Шермазанян Соня. Усіх їх відзначили подякою бібліотеки та вручили подарунки, які надав ПП Коцюбинський В.М. Завдяки нашим спонсорам, а саме  депутату обласної ради Чорноморцю О.П. та директору ДП «Лісгосп АПК» Мельнику І.О., вдалося підготувати солодкий стіл для наших найактивніших читачів та учасників свята. З гарним настроєм залишали читачі  приміщення бібліотеки, адже отримали не тільки подарунки, а й багато вражень та позитивних емоцій.

Від щирого серця ми дякуємо всім, хто допоміг нам у проведені свята – нашим спонсорам,  магазину-салону «Калина» та районному Будинку культури за надані подарунки, солодощі, фрукти та костюми,  без яких свято не було б  таким яскравим та веселим.

Присяжнюк Н.А.,

завідуюча КУ «Романівська

районна бібліотека для дітей»

Романівської районної ради

НОВ�Н�