--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романів приєднався до акції -"Велика українська хода"

 

 28 березня українські прапори майоріли біля адміністративного приміщення Романівської районної ради. Так Романів приєднався до акції єднання - «Великої української ходи», організатором якої є Катерина Валевська - військовий журналіст, учасниця Революції гідності, волонтер.

«Велика українська хода» - акція, яка організована на честь Героїв Майдану, Героїв антитерористичної операції та заради миру і перемоги України і яка стартувала ще у 2014 році з Майдану. 

Своїм оптимізмом Катерина Валевська намагається заряджати інших людей і каже, що найголовніше — це віра і надія.

«Велика українська хода» пройшла більшу частину нашої країни. Акція шириться Україною, об'єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі й думки людей. У кожному місті нашої країни люди пишуть нам свої побажання. Я переконана, що силою думки, віри й спільної молитви можна зупинити війну на сході України. Думка і слово – найсильніша зброя»,-  сказала Катерина Валевська.

Нині «Велика українська хода» мандрує Житомирщиною: до Романова волонтерка разом із своїм помічником - учасником антитерористичної операції Вячеславом Грушанським прибула із Баранівки, далі ідуть у Чуднів, а перед цим були в Новоград-Волинську та Олевську.

Йдучи від міста до міста, учасники акції прагнуть духовно об'єднати український народ.

Голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г. зустрівся з учасниками акції та приєднався до побажань миру, які написали жителі Романова на прапорі Романівського району.

28 березня 2017 року до численної колекції прапорів додався і стяг із Романова з побажаннями миру, злагоди і гарного майбутнього Україні і українському народу.

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�