--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Інформаційне повідомлення Національного банку України

Інформаційне повідомлення

Національний  банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі (постанова  Правління Національного банку України від 22 серпня 2014 року № 523) з 1 березня 2017 року  припинена   доставка кореспонденції відділеннями УДППЗ «Укрпошта», адресованої Національному  банку України, за адресою: вул. Б.Лятошинського,5 м.Житомир, 10014.

Для  місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, судів, органів соціального забезпечення  і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб ( у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Житомирського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, наразі здійснюється за поштовою адресою юридичної особи: вул.Інститутська,9 м.Київ,01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та  декларування валютних цінностей, доходів і майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, для суб’єктів підприємницької діяльності Житомирської області та м.Житомира здійснюватиметься у м.Києві за адресою: пл.Контрактова,2б, 2 під’їзд, тел.(044)230-17-69; адреса для листування: Національний банк України, вул.Інститутська,9 м.Київ,01601.

НОВ�Н�