--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Форвардна програма (весняний форвард)

Форвардна програма (весняний форвард)

З 19.01.2017 р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур (пшениці, ячменю, кукурудзи та сої) майбутнього урожаю 2017 р.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель держкорпорація здійснюватиме через свої регіональні відділення. Реалізація даної програми буде проводитися в два етапи.

Протягом першого етапу сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ». Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснюватися попередня оплата.

Однією з умов форвардної програми є укладання договорів комплексного страхування посівів майбутнього врожаю сільськогосподарських культур. Перші огляди посівів озимих культур почнуть здійснюватися вже на початку весни після відновлення вегетації, а ярих культур – після появи сходів.

Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю або кукурудзи складатиме  2 580 грн . з урахуванням ПДВ, а авансовий платіж за одну тонну сої –  4 980 грн.  з урахуванням ПДВ.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільськогосподарськими товаровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Корпорація розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2017 р. і підготовку до підписання договорів.
Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ».

Плата за користування коштами 12,5 відсотків річних.

Житомирський регіональний відділ ПАТ "ДПЗКУ"

Начальник Житомирського регіонального відділу

Каленський Андрій Петрович, тел. 096 674 76 37

Менеджер з адміністративної діяльності Житомирського регіонального відділу

Остапчук Катерина Вікторівна, тел. 097 51 70 954

НОВ�Н�