--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У 2016 році комісією розглянуто 60 звернень учасників АТО та членів їх сімей

У 2016 році комісією розглянуто 60 звернень учасників АТО та членів їх сімей

У Романівському районі розроблено та реалізується районна комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки.

У рамках виконання цієї програми протягом 2016 року підготовлено та проведено 12 засідань комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої благодійної допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членів їх сімей, на яких розглянуто 60  звернень щодо надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, учасників АТО, членів сімей даної категорії осіб.

У ході роботи комісії розглянуто одне клопотання Відокремленого підрозділу громадської організації «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» в Романівському районі про виділення коштів на надання матеріальної допомоги з нагоди Дня незалежності пораненим учасникам АТО. Рішенням комісії було виділено 1600,00 грн.

      На вирішення проблемних питань, зазначених у зверненнях, що надійшли  у 2016 році, розподілено кошти в сумі 36227,00 грн. Дані кошти були передбачені в районному бюджеті на реалізацію заходів «Районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки».

У 2016 році матеріальну допомогу надано: у розмірі 5000,00  грн. 1 особі; 2627,00 грн. - одній особі; по 2000,00 грн. - трьом сім’ям загиблих учасників АТО; по 1000,00 грн. - одинадцяти учасникам АТО; по 500,00 грн. – двадцяти двом учасникам АТО;  по 300,00 грн. - 2 сім’ям;  по 200,00 грн. - восьми учасникам АТО. 

Вісім звернень перенаправлено на розгляд сільським, селищним радам, на територіях яких проживають заявники.

Аналізуючи кількість звернень, які надійшли на розгляд комісії в розрізі сільських та селищних рад, то слід зазначити, що найбільше звернень надійшло від жителів Романівської селищної ради – 16, 11 звернень надійшло від жителів Биківської селищної ради; Миропільської - 8;   4 звернення -Прутівської; три звернення – з Врублівської; по 2 заяви надійшло із Вільшанської, Камінської, Карвинівської, Ольшанської, Печанівської, Романівської, Старочуднівськогутянської сільських рад. 

З метою соціального захисту та підтримки учасників АТО і членів їх сімей у 2017 ріці  на дані цілі також передбачено відповідну суму коштів.

Слід зазначити, що для надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у 2015 році залучалися благодійні кошти, у 2016 році – лише з районного бюджету.

Левкович Г.М.,

директор РЦ СССДМ, секретар комісії

НОВ�Н�