--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Секрети стародавньої майстерності

Секрети стародавньої майстерності

 Кажуть,  яким сприймеш світ на зорі свого життя, яким побачиш його у дитинстві, таким бачитемеш його завжди. Ось чому так важливо, щоб поруч з нашими дітьми завжди була краса – краса природи, краса рукотворна. 

Тому,  з метою виховання  пошани до творчої праці нашого народу,  формування  естетичного сприйняття витворів українських майстрів 2 березня в Романівській районній  бібліотеці для дітей відбулось родинне свято «Секрети стародавньої майстерності». Підготувала та провела захід   бібліотекар Людмила Демидюк разом із активними читачам та чудовими артистами – Саюк Лізою, Тимощук Іриною,  Мусійчук Дашею, Скороход Вікторією, Ткачуком Сашею, Бенківським Артуром, Степанюк Ольгою, Друзь Софією, Майка Марією, Ткачук Софією. Гостями  свята стали учні  3-А класу  Романівської гімназії (класовод Бричківська І.В.).

Пройшло свято  у вигляді вечорничок, на яких дітки вишивали, дерли пір’я, лущили кукурудзу, співали пісні та  розповідали про стародавні українські ремесла. Для ознайомлення з  українською вишивкою, писанкарством  та виробами з дерева були запрошені на свято народні умільці  - Осипчук Лариса,  Бовсунівська Інна, Орженік Наталія,  які не тільки представили виставки своїх робіт, а й розповіли про значення та символи на вишиванках,  писанках та дерев’яних іграшках. З гончарством ознайомив усіх присутніх  дідусь Хома, герой вечорничок. представляючи вистаку українського ужиткового посуду,  який надала для проведення заходу  директор краєзнавчого  музею  Романівщини Скороход Галина.

На завершення заходу   і учасники, й гості дружно  заспівали пісню  Наталії Май  «Наша родина».

Отож,  шануймо, бережімо, передаваймо з покоління в покоління  наші народні традиції та звичаї.

Завідуюча районною

бібліотекою  для дітей                                                          Наталія  Присяжнюк      

НОВ�Н�