--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Нарада з питань децентралізації

Нарада з питань децентралізації

01 березня 2017 року при голові Романівської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань децентралізації влади.

У нараді взяли участь члени робочої групи з надання практичної допомоги щодо створення та функціонування об’єднаних територіальних громад у Романівському районі.

У ході наради були обговорені питання щодо прискорення об’єднання сільських і селищних рад Романівського району.

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. наголосив на тому, що затягувати цей процес не варто, адже чим швидше відбудеться об’єднання, тим більше фінансових можливостей отримає об’єднана територіальна громада.

Звертаючись до членів робочої групи, Олексій Григорович зазначив, що не потрібно боятися об’єднання, важка це дорога, але нею треба йти, не зважаючи на ряд проблемних питань, що виникають у зв’язку відсутністю чіткої законодавчої бази. Закликав проводити роз’яснювальну роботу, адже люди не обізнані і бояться всього нового.

Підсумовуючи розмову, голова райдержадміністрації зауважив, що головна мета реформи – покращення життя людей, а не об’єднання заради об'єднання.

- Людям потрібен результат – відремонтовані дороги, освітлення на вулицях, тепло й затишок у садочках і школах, наближення адмінпослуг. І це лише частина з того, що повинна забезпечити спроможна дієва громада, - наголосив Капінус О.Г.

У ході наради Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, презентувала матеріали круглого столу, учасником якого вона була 22 лютого у м.Житомир, у рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави», зокрема: «Інструменти регіонального розвитку» та «Польський досвід регіонального розвитку».

Мета презентації –  ще раз довести до членів робочої групи, а через них і до усіх сільських і селищних голів, необхідність продовження у районі роботи з об’єднання у фінансово спроможні громади.  

За результатами робочої наради головою районної державної адміністрації Капінусом О.Г. були надані відповідні доручення до виконання.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�