--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася щотижнева нарада при голові Романівської райдержадміністрації

Сьогодні, 27 лютого, відбулася оперативна нарада голови Романівської райдержадміністрації Капінуса О.Г. та голови Романівської районної ради Кондратюка О.П., за участю першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В. та керівника апарату райдержадміністрації Кадлубовської О.І., начальників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівників служб, установ та організацій району. 

На нараді заслухано керівників структурних підрозділів про роботу за минулий тиждень та виконання протокольних доручень попередньої наради.

Зокрема, про роботу закладів охорони здоров’я району, проведення Дня донора (доповідали: Хмільовська В.П., головний лікар Романівської ЦРЛ та Галяс О.М., головний лікар КУ «ЦП МСД» Романівської районної ради), про результати діяльності робочої групи з легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати у районі (доповідав Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації), також Ковальчук Л.Й., завідувач сектора у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про проведені спортивні заходи в районі.

На нараді також обговорено питання про запобігання підтопленням у зв’язку з таненням снігу   

Надалі, продовжуючи нараду, Олексій Григорович Капінус окреслив основні напрямки роботи райдержадміністрації на поточний тиждень та на перспективу. Зокрема акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на наданні конкретних пропозицій з розвитку Романівського району у 2017 році. Що саме потрібно зробити? Які затрати з районного бюджету потрібні для цього? Та найголовніше, який очікується результат? Адже кожна гривня з районного бюджету має працювати на жителя району та дати позитивний результат.

Керівник апарату райдержадміністрації Кадлубовська О.І. нагадала присутнім про вчасне подання е-декларацій, адже коло декларантів збільшилося та можливе перевантаження системи НАЗК.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення начальникам управлінь, відділів райдержадміністрації, керівникам служб, установ та організацій району, в тому числі щодо освітлення автобусних зупинок у с.Залужне.  

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�