--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Внутрішньо переміщені особи запрошуються до участі в проекті з підтримки самозайнятості

Щодо реалізації проекту з підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб, які проживають в м.Житомирі та Житомирській області

         Організатор проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» у Житомирській області-Фонд  громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки   Європейського союзу.

         До участі у проекті запрошуються:  внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму  віком 18-60 (жінки та чоловіки).

         Вимоги до учасників:

         -самозайняті особи,  які вже розпочали свій проект або хочуть відкрити власний маленький бізнес;

         -є досвід підприємницької  діяльності (щонайменше 6 місяців),  наявне свідоцтво ФОП, ПП  чи ТзОВ, власником якого в заявник.

Програма передбачає видачу  грантів  на придбання  обладнання: для самозайнятості – до 650 євро, для мікро  підприємництва – до 2150 євро. В рамках програми  учасники отримують обладнання, а не кошти.

Як долучитися  до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номером 096 627 78 52 або (0412) 46 10 86  та подати коротку  заявку на співбесіду. Завітати  до офісу Фонду  громади Житомира  для короткої бесіди  та заповнення анкети учасника.

         Надати копії  наступних документів:  довідки ВПО (лише  для переселенців); усіх сторінок паспорту та  ідентифікаційного коду; свідоцтва про реєстрацію ФОП ( обов»язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи  «Самозайнятість»  - як перевага.

Заявки на участь у програмі приймають до 27 лютого 2017 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Начальник управління праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                                В.А.Багінський

НОВ�Н�