--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі вшанували Героїв Небесної Сотні

У Романівському районі пройшли заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті. Історія і сучасність України - це сотні тисяч героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Історія і сучасність України – це героїчні подвиги козацьких полків Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, студентів та курсантів, які захищали Українську Народну республіку під Крутами, вояків Української Повстанської Армії, учасників студентської Революції на Граніті.

На шляху боротьби за незалежність український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Продовжили цей довгий список Герої Небесної Сотні, які загинули у мирний час ХХІ століття, виборюючи своє право мати людську гідність і самим обирати своє життя.

18-20 лютого 2014 року в центрі Києва на очах у всього світу злочинна влада розстрілювала своїх громадян, які хотіли бути вільними людьми і жити гідно у вільній країні.

Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше, своє життя, заради нової України.

Герої своїм подвигом показали силу та незламність українського духу.

20 лютого 2017 року в закладах освіти та культури Романівського району проведено комплекс меморіальних заходів до Дня героїв Небесної Сотні, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської, національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії.

  Сьогодні, 20 лютого, в смт.Романів біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся молебень за загиблими під час Революції гідності. Молебень провели священнослужителі найбільших релігійних громад Романівського району. Учасники заходу запалили свічки і лампадки, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до імпровізованої стелли Героям Небесної Сотні та до пам’ятника Т.Г.Шевченку – символу незламності українського духу і нескореності українського народу.         

До присутніх звернувся Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації, який закликав усіх романівців до єднання заради кращого майбутнього України і українців, берегти пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежністьУкраїни, шанувати і підтримувати тих, хто сьогодні продовжує справу борців за волю і захищає українську державність на сході країни.

Ми – українці! Ми горді цим!

Слава Україні! Слава її Героям!  

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�