--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

2017 рік – Рік Української революції 1917-1921 років

2017 рік – Рік Української революції 1917-1921 років

Указом Президента України від 22 січня 2016 року №17/2016 2017 рік проголошено «Роком Української революції 1917-1921 років».

З метою широкого  відзначення у Романівському районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років 16 лютого 2017 року в приміщенні районної бібліотеки для дорослих відбулася  зустріч за круглим столом щодо розроблення районного плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції та вшанування пам’яті її учасників.

У даному заході взяли участь заступник  голови райдержадміністрації Кучинська Т.В., завідувач сектора з питань внутрішньої політки і зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації Рекша О.М., завідувач сектора культури райдержадміністрації Лободзінська А.Ф., методисти районного методичного центру закладів сфери культури, бібліотекарі районних бібліотек, директор районного будинку культури.

Цікаві  історичні  матеріалами стосовно Української революції надала учасникам круглого столу Кучинська Т.В., історик за професією. При складанні плану заходів з відзначення в районі 100-річчя подій Української революції та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року були враховані пропозиції кожного учасника круглого столу.

Сектор культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�