--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зміни до порядку забезпечення санаторно-курортного лікування громадян

Зміни до порядку забезпечення санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Кабінетом Міністрів України від 23.11.2016 року прийнято Постанову Кабінету Міністрів України № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Порядок передбачає новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з 2017 року. Зокрема, укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждалій особі забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.

Також. Порядком передбачено ведення окремого обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки і порядок виплати такої компенсації, який набирає чинності з 01 січня 2018 року. 

Слід зазначити, що грошову компенсацію отримуватимуть громадяни, які перебувають на черзі для забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

 Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1029 встановлені розміри грошової  допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам оздоровлення та відпочинку у 2017році:

  • для осіб, віднесених до категорії І – 5250,00 грн;
  • для осіб, віднесених до категорії І, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 17390,00 грн;
  • для дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 10840,00 грн.

 Багінський В.А., начальник управління

праці та соціального захисту населення

райдержадміністрації  

НОВ�Н�