--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про звіт голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г.

Про звіт голови районної державної адміністрації Капінуса О.Г. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Романівського району за 2016 рік та делегованих районною радою повноважень

10 лютого 2017 року голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г. на черговій сесії районної ради звітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Романівського району за 2016 рік та делегованих районною радою повноважень.

Романівська районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на підвідомчій території, а також відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реалізує повноваження, делеговані  районною радою. На території району забезпечується виконання Конституції, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних  органів виконавчої влади.

Незважаючи на негативний вплив на економічну та політичну стабільність в країні через втручання зовнішнього агресора, проведення антитерористичної операції в східних регіонах України та інших чинників, у районі досягнуто ряд позитивних зрушень у реальному секторі економіки та розв`язанні соціальних проблем.

Слід наголосити, що виконання власних повноважень районної державної адміністрації і делегованих районною радою були спрямовані на всебічне задоволення прав і свобод громадян, їх матеріальних та духовних запитів, виконання програмних документів, у т.ч. Програми економічного і соціального розвитку  району на 2016 рік.

Багатопланова організаторська робота постійно знаходила своє відображення в розпорядженнях районної державної адміністрації. Актуальні питання розвитку району розглядались на засіданнях колегії районної державної адміністрації, на нарадах із залученням начальників управлінь і відділів, сільських та селищних  голів, депутатів районної ради, керівників підприємств, установ та представників громадських організацій району.

Повний текст звіту дивіться ТУТ.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�