--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Круглий стіл на тему «Формування карти правових потреб»

Круглий стіл на тему «Формування карти правових потреб»

З метою визначення та формування карти правових потреб Романівського району 07.02.2016 року проведено засідання «круглого столу». На захід було запрошено заступника голови Романівської районної державної адміністрації; посадові особи: служби у справах дітей Романівської районної державної адміністрації; управління праці та соціального захисту населення  Романівської районної державної адміністрації; відділу освіти  Романівської районної державної адміністрації; сектору у справах сім’ї, молоді та спорту  Романівської районної державної адміністрації; районного центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді, Романівського районного центру зайнятості; відділу Держземагенства в Романівському районі; заступник головного лікаря Романівської районної лікарні; представники районних громадських організацій: Громадської організації людей з інвалідністю «ГЛОРІЯ» Романівського району, Відокремленого підрозділу громадської організації «Обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід» в Романівському районі», районної організації Товариства Червоного Хреста України.

На початку засідання присутніх було проінформовано про роботу Романівського бюро правової допомоги та кількісні і якісні показники діяльності установи, зазначені основні проблемні питання, з якими звертаються клієнти до бюро.

Доповідач Пасенко Жанна Іванівна, відмітила, що з 01 вересня 2016 року в Романівському районі запрацювало Бюро правової допомоги, по всій області таких бюро запрацювало 19. За чотири місяці 2016 року працівниками бюро надано понад 450 консультацій та роз’яснень, в тому числі прийнято 99 письмових звернень для надання безоплатної вторинної правової допомоги.  В переважній більшості питання, з якими зверталися громадяни до бюро, це питання соціального забезпечення, сімейні питання та питання оформлення спадщини. Але слід, зауважити, що левова частка звернень стосувалася  питань застосування норм Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

За період роботи, починаючи з 01 січня поточного року до Бюро звернулося понад 170 осіб, 16 осіб отримали безоплатно правову допомогу адвокатів.

Далі учасники зібрання перейшли до обговорення питання формування карти правових потреб Романівського району.

Під час виступів учасниками заходу було визначено ряд правових потреб у Романівському районі.

В ході дискусії та проведеного аналізу, учасники «круглого столу» визначили наступні правові потреби:

  • реалізація права учасників АТО на землю;
  • фінансування забезпечення житлом дітей-сиріт;
  • сприяння переходу на страхову медицину;
  • фінансування пільгових перевезень громадян.

На закінчення засідання, особлива увага присутніх, була звернута на нововведення в Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Заступник начальника відділу                                                   Ж.І.Пасенко

НОВ�Н�