--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич підписав розпорядження щодо легалізації праці та підвищення зарплатні

Ігор Гундич підписав розпорядження щодо легалізації праці та підвищення зарплатні

Житомирська область, голова облдержадміністрації, Ігор Гундич, розпорядження, легалізація праці 

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження № 29 від 01.02.2017 «Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати».

 

Дане розпорядження затверджує План спільних заходів з питань детінізації доходів  громадян та зайнятості населення на 2017 рік, серед яких інформаційно-роз'яснювальна робота та робота з «ризиковими» суб’єктами господарської діяльності, які  мінімізують виплату заробітної плати та порушують вимоги законодавства про працю.

 

Також райдержадміністрації та міськвиконкоми повинні забезпечити ефективну діяльність робочих груп з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення спільно із правоохоронними органами та громадськістю.

 

Крім цього, має проводитися постійна індивідуальна роз'яснювальна робота з платниками податків, де заробітна плата становить нижче або дорівнює мінімальній, встановленої на державному рівні.

 

Нагадаємо, сьогодні на колегії департаменту фінансів голова ОДА Ігор Гундич заявив: «З підприємствами потрібно говорити, а не перегинати їх через коліно. Тоді вони йдуть на зустріч, легалізовують робочі місця, піднімають зарплати».

 

Довідково. У 2016 році, за результатами вжитих спільно з територіальними органами Державної фіскальної служби заходів, легалізовано працю  4633 громадян,  донараховано  12,4 млн грн податків та платежів, з яких надійшло до бюджету 3,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

 

Найбільш ефективно зазначена робота була організована у Народицькому, Новоград-Волинському, Коростенському, Любарському, Коростишівському, Малинському районах, найгірше – у містах Житомирі, Бердичеві, Чуднівському районі.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 8 лютого, на засіданні колегії департаменту фінансів ОДА Ігор Гундич дав настанови керівникам районів та громад щодо роботи у 2017 році. Зокрема, звернув увагу на активну роботу з підприємствами, інвесторами, покращення фінансових результатів підприємств та підвищення заробітної плати, легалізацію підприємництва, детінізацію доходів.

НОВ�Н�