--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбувся щорічний районний турнір з волейболу

Районний турнір з волейболу

05 лютого 2017 року у спортивному залі Романівської гімназії відбувся щорічний відкритий районний турнір з волейболу серед дорослих чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь команди Романова, Мирополя, Биківки, Булдичева та Гордіївки.  Щоб надати більше ігрової практики спортсменам, було вирішено проводити ігри по колу. Команди-учасники турніру продемонстрували хороший рівень гри, створюючи інтригу у боротьбі за призові місця.

Переможцями турніру стала команда Романова, яка виграла усі свої поєдинки. Друге місце посіла команда з Мирополя. Третє місце здобула команда Булдичева, перемігши в останній грі турніру у третій патрії команду Гордіївки. Слід відмітити і те, що команда Булдичева наполовину складалася з учнів місцевої школи.

Команди-переможці змагань отримали грамоти, а також їм надана фінансова підтримка від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Переможці турніру 18 лютого 2017 року будуть представляти Романівщину на обласних зональних змаганнях з волейболу серед чоловічих команд пам’яті А.Є. Зорі., які відбудуться у м. Бердичеві.

Пясківський О.В.,

головний спеціаліст сектору

у справах сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації 

НОВ�Н�